1987

Datum unosa građe: 16.11.2016.
Ime i prezime člana tima: Marijana Kokanović Marković

1987

Naslov umetničke produkcije: Koncert simfonijskog orkestra i hora Akademije umetnosti. Dela Ludviga van Betovena
Datum i vreme umetničke produkcije: 16.12.1987. u 19.30h
Mesto umetničke produkcije: Srpsko narodno pozorište, Velika dvorana
Učesnici: Hor i orkestar AUNS, Mladen Jagušt (dirigent), Kemal Gekić (klavir), Anđela Saramandić (sopran), Marina Pavlović (mecosporan), Dragoslav Ilić (tenor), Bojan Knežević (bas).
Saradnici: Boris Černogubov (pripremio hor), Vladimir Milić (asistent dirigenta)

L. van Betoven: Uvertira „Prometej“ op. 43
Koncert za klavir i orkestar br. 5 u Es-duru, op. 73
Allegro