1978

Datum unosa građe: 31.07.2016.
Ime i prezime člana tima: Marijana Kokanović Marković

1978

Naslov umetničke produkcije: Giuseppe Verdi, Requiem
Datum i vreme umetničke produkcije: 20.12.1978. u 19.30h
Mesto umetničke produkcije: Sala Srpskog narodnog pozorišta
Učesnici: Miodrag Janoski (dirigent), Vera Kovač-Vitkai (sopran), Zlatomira Nikolova (mecosopran), Zvonimir Krnetić (bas), Rudolf Nemet (bas), Hor Opere Srpskog narodnog pozorišta, Hor Akademije umetnosti, Hor KUD „Svetozar Marković“, Orkestar Vojvođanske filharmonije.
Saradnici: Horove pripremili: Lazar Buta, Boris Černogubov

Giuseppe Verdi: Requiem

Preuzimanjeobjedinjenog materijalaistraživanja na podprojektuMešoviti hor Akademije umetnosti