1986

Datum unosa građe: 16.11.2016.
Ime i prezime člana tima: Marijana Kokanović Marković

1986

Naslov umetničke produkcije: Svečani koncert solista, zajedničkog mešovitog hora i simfonijskog orkestra studenata muzičkih akademija i fakulteta Jugoslavije
Datum i vreme umetničke produkcije: 24.05.1986. u 20.00h
Mesto umetničke produkcije: Oskar Riter (klavir), Mila Vilotijević (sopran), Irena Zarić (mezzosopran), Dragoslav Ilić (tenor), Bojan Knežević (bas), zajednički mešoviti hor i simfonijski orkestar studenata muzičkih akademija i fakulteta Jugoslavije, Mladen Jagušt (dirigent).
Saradnici: Hor i orkestar pripremili: Darinka Matić-Marović, Boris Černogubov, Laslo Horvat

F. List: Koncert za klavir i orkestar br. 1 u Es-duru

Benedictus
Agnus Dei

Mila Vilotijević, sopran
student I godine poslediplomskih studija na Fakultetu muzičke umetnosti u Beogradu
klasa: docent Irina Arsikin
Irena Zarić, mezzosopran
student III godine na Fakultetu muzičke umetnosti u Beogradu
klasa: red. prof. Biserka Cvejić
Dragoslav Ilić, tenor
student IV godine Akademije umetnosti u Novom Sadu
klasa: red. prof. Oktavian Enigaresku

Hor i orkestar pripremili: red. prof. Darinka Matić-Marović, vanr. prof. Boris Černogubov, vanr. prof. Laslo Horvat

Naslov umetničke produkcije: Koncert solista, mešovitog hora i simfonijskog orkestra Akademije umetnosti
Datum i vreme umetničke produkcije: 28.12.1986. (vreme nije navedeno u programu)
Mesto umetničke produkcije: Mala sala Srpskog narodnog pozorišta
Učesnici: Mešoviti hor i Simfonijski orkestar AUNS, Mladen Jagušt (dirigent), Anđela Saramandić (sopran), Marina Pavlović (sopran), Dragoslav Ilić (tenor), Bojan Knežević (bas).
Saradnici: Boris Černogubov (pripremio hor), Laslo Horvat (rukovodilac orkestra), Vladimir Milić (asistent dirigenta)

V. A. Mocart: Simfonija u D-duru K. V. 385 („Hafner“)
Allegro con spirito
Andante