1980

Datum unosa građe: 31.05.2016.
Ime i prezime člana tima: Marijana Kokanović Marković

1980

Naslov umetničke produkcije: Horsko-dramski recital. Koncert hora Akademije umetnosti (Majski dani Akademije umetnosti)
Datum i vreme umetničke produkcije: Maj 1980. Nema podataka o datumu i vremenu održavanja koncerta
Mesto umetničke produkcije: Nije navedeno
Učesnici: Hor Akademije umetnosti, Boris Černogubov (dirigent), Mirjana Stevović, Vladeta Popov (studenti IV godine glume).
Saradnici: Muziku i stihove odabrao: Dušan Plavša

O. Danon: Uz Maršala Tita
R. Bruči: Vojvodina divna zemlja
N. Hercigonja: Svečana pesma
O. di Lasso: Mattona, mia cara
C. Monteverdi: Lasciate mi morire
O. di Lasso: Odjek
Chopin- Rilke: Muzičko-poetski prelidi
Stihove govore: Mirjana Stevović i Vladeta Popov
Muziku i stihove odabrao: prof. Dušan Plavša
S. St. Mokranjac: Akatist
S. St. Mokranjac: VI Rukovet
S. St. Mokranjac: X Rukovet
S. St. Mokranjac: Kozar

Naslov umetničke produkcije: Istom stazom. Svečana priredba novosadske dece i amatera povodom 23. oktobra dana oslobođenja Novog Sada: Muzičko-poetski igrokaz Tita ima više autora Pere Zubca
Datum i vreme umetničke produkcije: 21.12.1980. u 20.00h
Mesto umetničke produkcije: Sportska dvorana na Sajmištu
Učesnici: Vojni orkestar Novi Sad, recitatori i horovi učenika osnovnih škola „S. Marković Toza“, „Dositej Obradović“, „Žarko Zrenjanin“, Hor Akademije umetnosti, Učenici Baletske škole, Horovi i folklor KUD-a „S. Marković“, „M. Gorki“, „P. Šandor“, „S. Marinković“, „P. J. Šafarik“, „Željezničar“, Tamburaški orkestri KUD „Ljubinka Šukić“ – Begeč, „Petefi Šandor“, „Mladost“ – Futog, „Sv. Marković“ i OŠ „S. Marinković“, Amaterski duvački orkestar Novog Sada.
Saradnici:

Pero Zubac: Tita ima više, poetsko muzički igrokaz

Preuzimanje objedinjenog materijala istraživanja na podprojektu Mešoviti hor Akademije umetnosti